Jdi na obsah Jdi na menu
 


Startovní listina 2015

Startovní listina:

Aktualní startovka k 14.3.2015

ALAVIS logo ALAVIS logo ALAVIS logo ALAVIS logo

 www.alavis.cz

ALAVIS™ MSM GS

DTM-1:

 

 

1. Lorenz Marek 79

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA 

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

Kříženec

Amálka
2. Boža Vašek 96

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 

Louisianský leopardí pes

16 km trasa

Falco
3.

Jurča Petr

81

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Zlín

Kříž. Austr. ovčák+Bo. collie    Kori
4.

Haumer Miroslav

85

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Pražmo

Siberian Husky Maila 
5. Družba Lukáš  

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

   
6. Řezáč Martin  

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Mushing team Ostrava

Siberian Husky Alík 
7. Adámek Zbyněk   Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA Siberian Husky Largo 
           

 

DTM-2:

 

 

1.  Kněžík Roman    

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA 

Havířov

německý krátkosrstý ohař 

Cord 

     

 

 

   
     

 

   
            

 

 DTM-3:

 

 

1.  Baláž Roman 65 

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava

Louisiánský leopardí pes 

Lajka+Lola

 

DTW-1:

 

 

1.  Esentierová Adéla 81

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA 

Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 16 km trasa

Louisiánský leopardí pes Cant
2.
Pšenicová Barbora 
92

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Zubří  

Siberian Husky Viky
3. 

Dluhošová Zuzka 

88

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

 

 

 
4.
Malá Iveta
88

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Olomouc

Beauceron Bora
5. 
Tuhovčáková Veronika
84

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA

Karviná SK ťapka

 

Maďarský ohař  Benny
6.    

 

   
7.    

 

 

   
8.    

 

 

   
9.    

 

   
10.    

 

 

   
11.    

 

 

   

 

 DTW-2:

 

 

1. Hájková Lenka 69

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA  

Fryčovice

Louisiánský leopardí pes

Aja
     

 

   
           

 

HORSKÝ BĚH:

 

1. Řehák Vladimír 88

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA  

AV EXTREME

 

 
2. Selzerová Zuzana 91

Obrazek ČESKÁ REPUBLIKA  

Ludgeřovice

   
           

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář