Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková listina:

Tabulka bude doplněna.

Start 10,10 hod.

Trasa pro velké množství sněhu v některých místech upravená na 26 km.

1.
Baláž Roman
65
Baláž EXTREME TEAM Ostrava
2.21,59 hod.
  DTM-2
1.
Siberian Husky Markíza+Marika/HOLKI
 199 b.
2.
Ošťádal Vratislav
67
Sokol Frýdek-Místek
2.24,23
  B
1.

 197
3.
Kněžík Roman
72
Baláž EXTREME TEAM Ostrava 
2.32,12
  DTM-1 
1.
Německý krátkosrstý ohař Cord
 189
4.
Vondrák Zbyněk
75
Vinařství Vondrák Mělník
2.36,01
  A
1.
   185
5.
Šrámková Štefánia
68
Velká Bystřice
2.42,49
  DTW-2  1. Beauceron+Kříženec Dagon+Kety  178
6.
Flatanovský Zdeněk
61 Budišov nad Budišovkou 3.14,09
  B 2.    147
7.-8.
Dostálková Kristýna
90
Přelouč
3.19,13
  DTW-1 
1.
Labradorský retrívr Tjabo
 142
7.-8.
Kružberský Vojtěch
91
SK Jiří Team Ostrava
3.19,13 
  A 2.    142
9.
Profous Petr
58
Baláž EXTREME TEAM Ostrava 
3.39,29
  DTM-3  1. Zlatý retrívr Richie  122
10.
Strakoš Roman
81 Hukvaldy 4.15,10
  DTM-1 
2.
Německý ovčák Aga
   86
11.-12.
Kubiczek Alicja
92
POLSKO "Travois" Katowice
4.15,30
  DTW-1 
2.
Siberian Husky Kira
   85
11.-12.
Porc Malgorzata
68
POLSKO "Travois" Katowice
4.15,30
  DTW-2 
2.
Siberian Husky Drako
   85
13.
Žabková Monika
92 Aigon Ostrava 4.29,59
  DTW-1 3. Kříženec No+Rtw Ange    71
14.
Ráblová Zuzana
81
Baláž EXTREME TEAM Ostrava   
6.20,10
  DTW-1  4. Appenzellský salašnický pes Art       1  (-39)
15.
Hellebrandová Pavla
78
Praha
7.59,00
  DTW-1 
5.
Kříženec Dita
     1  (-138)
16.
Honěk Oldřich
66
Ostrava-Poruba
7.59,00 
  DTM-2 2. Samojed Enngi      1 (-138)
17.
Stefanek Iwona
60
POLSKO "Cze-Mi" Dziergowice
3.00,00
  DTW-2  3. Siberian Husky Max      1(16,8 km)
18.
Stefanek Jacek
57
POLSKO "Cze-Mi" Dziergowice  
3.00,00
  DTM-3  2. Samojed Virgo      1(16,8 km)
19.
Luštinský Hubert
67
Frýdek-Místek
2.13,00
  DTM-2
3.
Jack Russel terier Kvido
     1(13,8 km)
20.
Esentierová Adéla
88
Baláž EXTREME TEAM Ostrava 
2.16,00
  DTW-1 
6.-7.
Louisianský leopardí pes Cant
     1(13,8 km)
21.
Profousová Lucie
83
Baláž EXTREME TEAM Ostrava 
2.16,00
  DTW-1  6.-7. Středoevropský turistický pes Tim      1(13,8 km)
22. Křižák Petr
65 Darkov  ---
  DTM-2 4. Labradorský retrívr Andy      1(16,8 km)
23. Chudý Pavel
89 Rychvald 4.29,59
  Mimo soutěž
 - Doprovod  
24. Staňko Aleš
82 Paskov 6.20,10 
  Mimo soutěž   - Doprovod  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář